Během několika dní se přihlásilo 80 tisíc lidí. Půjde o jednu z největších evangelizačních akcí v historii USA

Studentská evangelizační akce v Oklahomě se proměnila v jedno z největších křesťanských setkání v zemi, když se během několika dní přihlásilo více než 80 000 lidí.

Zaplňme stadion (Fill The Stadium) je evangelizační akce, která se koná na fotbalovém stadionu Oklahomské univerzity a má začít 29. dubna. 

Program, jehož hlavními hvězdami jsou Chance The Rapper, Kari Jobe, Chandler Moore a evangelista Nick Hall, byl vyprodán během několika dní od svého oznámení, což z něj činí největší univerzitní osvětovou akci v historii.

 SOUVISEJÍCÍZ Itálie letěla do Asbury. Věří, že Bůh má probuzení připravené i pro Evropu   

„Bůh jedná v těchto dnech. Duchovní oživení je ve vzduchu. Napněte plachty a nechte se jím unášet,“ napsal nedávno Hall.

Zpravodajský server CBN News informuje, že FTS OU je další událostí v rámci toho, co někteří označují za potenciální nové velké probuzení probíhající mezi mladými lidmi. Duch svatý se dotýká lidí na křesťanských i sekulárních univerzitách. 

Nejpozoruhodnější událost se odehrála na začátku tohoto roku na Asbury University. Dvoutýdenní vylití Ducha svatého bylo doprovázeno uctíváním, modlitbami, pokáním a rozhodnutími pro Krista.

Nyní je FTS OU popisována jako „úžasné Boží hnutí“ a další velká příležitost k probuzení.

„Upřímně řečeno, může to být nejvýznamnější univerzitní akce v dějinách Ameriky,“ řekl podle CBN News pastor Life.Church Craig Groeschel. „Bude to nadmíru úžasné… uvidíme Boha dělat něco, co může udělat jen Bůh.“

Evangelista Nick Hall vyzval křesťany k modlitbám, mimo jiné za dobré počasí. Uvádí také celou řadu dalších modlitebních proseb a žádá spoluvěřící, aby prosili Boha o probuzení a sklizeň duší.  

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 29. dubna 2023 Foto: Facebook – FTS OU

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář