Bieber slíbil Bohu, že na sex s Hailey počká do svatby

Los Angeles – Zpěvák Justin Bieber sdělil, že s manželkou Hailey čekali se sexem až na svatební noc, protože slíbil Bohu, že po boji se závislostí na sexu bude žít čistý život.

Populární hollywoodský pár promluvil v nedávném rozhovoru pro časopis Vogue o svém vztahu, zápasech a své křesťanské víře, informují o tom internetové noviny The Christian Post.

Justin a Hailey se v červnu loňského roku dali opět dohromady, zatímco popová hvězda měla přestávku ve své kariéře, aby očistil svou image „špatného kluka“. Justin se v rozhovoru přiznal, že byl závislý na Xanaxu (druh léčiva, pozn. redakce).

Přestávku trávil v New Jersey s pastorem Carlem Lenzem z Hillsong Church z New Yorku. Společný čas mu pomohl zbavit se drog a znovu obnovit vztah s Bohem. Duchovní obnova přinesla zpěvákův závazek, že se zdrží sexu.

„Bůh po nás nepožaduje, abychom kvůli Němu neměli sex, ale chce po nás pravidla,“ řekl Bieber Vogue. „Jen se nás snaží chránit před zraněním a bolestí.“

„Myslím, že sex může způsobit spoustu bolesti. Někdy lidé mají sex, protože se necítí dost dobře. Protože postrádají vlastní hodnotu,“ dodal.

Bieberova abstinence byla jeho způsobem, jak se cítit blíž k Bohu. „Chtěl jsem se tímto způsobem vrátit k Bohu, protože jsem opravdu cítil, že je to lepší pro stav mé duše. A věřím, že mi Bůh požehnal a svatba s Hailey je výsledek. Získáváte odměnu za dobré chování,“ konstatoval Bieber.

Civilní obřad proběhl v září 2018 v New Yorku. Nyní společně procházejí manželskou poradnou a přiznali se, že manželství není snadné, ale oba zůstávají věrní své víře.

„Bojuji, abych to udělala správným způsobem, abych vybudovala zdravý vztah,“ řekla Hailey. „Jsme prostě dva mladí lidé, kteří se učí za pochodu,“ dodala modelka. „Nehodlám si sednout a lhát, že všechno je kouzelné. Vždy to bude těžké, je to volba, necítíš to každý den.“

„Hodně jsme se změnili a jsme odhodláni se společně vzájemně povzbuzovat a podporovat se v těchto změnách. Jak se na to tak dívám, na konci dne je můj manžel mým nejlepším přítelem,“ poznamenala na závěr Hailey.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi podílet?

 

-mn- Zdroj: The Christian Post, Foto: Instragram @justinbieber

Tags:

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář