Britská rapperka se po vidění Krista stala křesťankou 

Britská rapperka s uměleckým jménem M. I. A. prozradila, že je nyní křesťankou.

Zpěvačka, která se proslavila na přelomu tisíciletí, byla vychována jako hinduistka, ale v roce 2017 se podle ní vše změnilo, když měla vidění Ježíše.

Šestačtyřicetiletá zpěvačka v nedávném rozhovoru na Apple Music řekla: „Od té doby je moje hlava úplně jinde. Jako hinduistka jsem byla velmi spokojená s tím, že jsem dospěla k nalezení sebe sama.“

„Ale měla jsem vizi a viděla jsem Ježíše Krista. Je to velmi bláznivá věc, protože to převrátilo můj svět vzhůru nohama. Protože všechno, co jsem si myslela a čemu jsem věřila, už neplatilo,“ cituje zpěváčku portál Premier. 

SOUVISEJÍCÍ Sima Magušinová, Thabata Oliver, Luxtorpeda a Not an Idol jsou další hudební hosté festivalu UNITED 2022

„A myslím si, že to bylo možná znamení, že se ve světě stane něco zásadního a že je třeba lidi seznámit s tímto konceptem. Ale vždycky jsem považovala pojetí křesťanství za zcela základní.“

Portál Premier dále píše, že M. I. A., jejíž skutečné jméno je Mathangi Arulpragasam, se narodila v Londýně, ale jako dítě se s rodinou přestěhovala na Srí Lanku. Jako malá zažila občanskou válku, kvůli které se její rodina v jejích jedenácti letech přestěhovala zpět do Londýna. 

Zážitky z války silně ovlivnily její hudbu. Ačkoli to podle jejích slov bude pokračovat, v její nové hudbě se objeví i křesťanské prvky, což může mít negativní dopad na její kariéru.

„Nebudu lhát. Když jsem pak měla to vidění, obrátilo mi to svět vzhůru nohama. Tak nějak jsem nemohla opustit tamilské stránky mé osobnosti. Myslím, že proto je padesát procent desky tak nějak napůl. Protože jsem to pořád já. Pořád je to můj jazyk,“ uvedla. 

„Věci se mají tak, že i kdyby mě to mělo stát kariéru, nebudu lhát. Budu mluvit pravdu a řeknu vám, co mám na srdci a v hlavě. Pokud se teď vrátím a řeknu, že Ježíš je skutečný, má to smysl. V podstatě všichni moji fanoušci by se mohli obrátit proti mně,“ uzavřela britská rapperka. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 31. května 2022 Foto: Wikimedia Commons – rapperka M.I.A.

https://premierchristian.news/en/news/article/british-rapper-m-i-a-says-she-s-now-a-christian-after-having-a-vision-of-jesus?utm_source=Premier%20Christian%20Media&utm_medium=email&utm_campaign=13234855_daily%20news%2029%20May%202022&dm_i=16DQ,7VO2V,C3NX6,W6SQI,1

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář