Čtyřletý neslyšící kluk byl uzdraven na křesťanské konferenci ve Velké Británii

Čtyřletý kluk měl poprvé uslyšet na křesťanském festivalu United – New Wine, který proběhl ve Velké Británii. 

Ačkoli jméno malého chlapce nebylo veřejně oznámeno, davy lidí se radovaly, když jim tuto novinu sdělili z festivalového pódia.  

SOUVISEJÍCÍChristy Wimberová: Bůh nám uzdravení na zemi neslibuje

Rev. Kate Whartonová, asistentka národního ředitele New Wine, řekla pro portál Premier: „Čtyřletý chlapec, který se narodil jako neslyšící a za kterého se během týdne modlili, byl poprvé schopen slyšet; jeho maminka vyprávěla tento rozkošný příběh o tom, jak zůstal vzhůru a celou noc šeptal svému bratrovi.“

Na festivalu, který se konal ve východní Anglii, se sešlo 14 000 lidí, aby rostli ve víře. Mezi pozvané řečníky patřili Jon Tyson, Pete Greig nebo Christy Wimberová a další.

Kvůli pandemii byl festival United v posledních dvou letech zrušen. Britský křesťanský portál dále píše, že festivalu se účastnilo o 7 000 lidí méně, než s čím organizátoři původně počítali, co způsobilo, že se akce ocitla v deficitu více než milion liber. 

Finanční rezervy byly vyčerpány během pandemie, New Wine proto zahájilo iniciativu na získání finančních prostředků, aby zajistilo pokračování festivalu i v budoucnu.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 24. srpna 2022 Foto: Pixabay – ilustrační

Tags: ,,,

2 Komentáře

  1. New Vine zahájilo iniciativu k pokrytí svého dluhu milionu liber zprávou o anonymním uzdraveném neslyšícím na jejich festivalu. Pomůže tato zpráva otevřít peněženky? Pokud se to skutečně stalo, mohli a měli uvést jeho jméno nebo jméno matky, která to údajně tvrdí.

    Odpověď
  2. Pokud jsem to správně pochopil, nejen že poprvé v životě po 4 letech slyšel, navíc se okamžitě naučil mluvit a k tomu získal vytrvalost k mluvení na bratra po celou noc. Čtyřleté dítě a hned tři zázraky najednou.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář