Daniel Kolenda / Blog o Dekapoli – Zambie

Tento týden bude mimořádně mocný – v průběhu 5 dní proběhne 5 souběžných evangelizačních kampaní v 5 městech Zambie!

K evangelistovi Danielu Kolendovi se na každém místě připojí tým evangelistů, kteří budou kázat spolu s ním. Jedná se o absolventy Bootcampu, kteří ve službě CfaN přijali osobní trénink, vystrojení a vyslání. Daniel pocestuje každý den do nového města, aby tam kázal evangelium. Věříme, že budeme svědky neuvěřitelných spasení, znamení, zázraků a divů.

Operace Dekapole

Kasama, Zambie – Den 4

Den 4 – Kasama, Zambie

V sobotu jsem se vydal do města Kasama, kde působí evangelisté Joe Turnbull a Tyrelle Smith (oba absolventi Bootcampu).

Oba v tomto městě čelili velikému odporu, jak jsem vám o tom psal již v dřívějších zprávách (během prvního setkání se na plochu kampaně zřítil strom a vybouchlo ozvučení). Je to také místo, kde se včera při natáčení našeho týmu zvedla vichřice, a kde lidé činili pokání z modlářství a odstranili podobiznu krokodýla.

Den 4 – Kasama, Zambie

Po mém kázání odevzdala svůj život Ježíši vyhlášená šamanka. Následně přinesla pytel plný „juju“ a několik dalších pokrývek, které se používaly k čarodějnickým rituálům, a vhodila je do našich hořících sudů!

Postavila se před shromážděný zástup a veřejně vyznala svou víru v Krista a řekla, že mu bude sloužit „na věky věků“.

Den 4 – Kasama, Zambie

Po modlitbách nad zástupem, aby lidé přijali naplnění Duchem svatým, jsem předal mikrofon evangelistovi Tyrellovi, aby se modlil za nemocné.

Opět, tak jako každý večer a v každém městě, jsme byli svědky okamžitého uzdravení mnoha chromých. Byla mezi nimi i žena, která byla 12 let na vozíku, a dívka, která nemohla chodit a byla němá. Obě byly zcela uzdraveny.

Den 4 – Kabwe, Zambie

V Kabwe kázala evangelistka Evelina Smane mocné poselství zástupu 76 000 lidí, kteří přišli ke Kristu!

Den 4 – Kabwe, Zambie

Evangelistka Evelina Smane vyprávěla příběh muže, který si zlomil nohu, a na kampaň přišel přímo z nemocnice. Jeho noha byla oteklá a čerstvě zasádrovaná.

Ještě v rukou držel své nemocniční zprávy, když ho během shromáždění zasáhla Boží moc. Otok splasknul a on začal poskakovat a normálně chodit.

Den 4 – Kabwe, Zambie

Ve středu přijala modlitbu také žena v Kabwe. Je jí 23 let a od narození byla HIV pozitivní. Ve čtvrtek šla na test, který vyšel jako HIV negativní!

Den 4 – Solwesi, Zambie

Evangelista David Rotaermal se v Solwezi podělil o mocné vylití Ducha svatého na celém poli kampaně. Byl to krásný okamžik, který navždy poznamenal tým i obyvatele Solwezi!

Den 4 – Kitwe, Zambie

V Kitwe kázala evangelistka Dr. Roselyne Aaronová další silné poselství a modlila se za nemocné.

Jeden chlapec přišel na pódium a vypověděl, že se narodil s nohou delší než druhá a nemůže pořádně chodit. Během modlitby za uzdravení byla jeho noha obnovena a nyní může bez problémů chodit!

Den 4 – Kanyama, Zambie

Evangelista Alejandro Escobar v Kanyamě kázal jednoduché a jasné poselství evangelia a modlil se za nemocné. Bylo zde sdíleno nespočet svědectví o uzdravení, o kterých budeme v následujících týdnech informovat.

Den 4 – Kanyama, Zambie

Jedna paní jménem Grace si před rokem a půl vykloubila nohu; měla ji úplně vychýlenou, skoro o 90 stupňů doprava. Pán ji zázračně nohu vrátil zpět na své místo. Po výkřiku: ‚Nenávidím tyhle věci!‘ vyhodila berle do vzduchu.“

Den 4 – Kasama, Zambie

Šamanka se cele odevzdává Ježíši

Tento týden se v Zambii píšou dějiny. Evangelium otřásá pěti městy po celé zemi – současně! V každém městě se zástupy lidí, přicházejících na shromáždění, zvětšily do té míry, že zaplnily maximální kapacitu evangelizačních ploch, na kterých se kampaně konají, a způsobily nám nečekané organizační výzvy. V každém městě Bůh mocně jedná a zjevuje svou slávu. Zprávy o divech a zázracích, které Bůh koná, se roznesly a všichni o nich mluví.

V sobotu jsem se vydal do města Kasama, kde působí evangelisté Joe Turnbull a Tyrelle Smith (oba absolventi Bootcampu). Oba v tomto městě čelili velikému odporu, jak jsem vám o tom psal již v dřívějších zprávách (během prvního setkání se na plochu kampaně zřítil strom a vybouchlo ozvučení). Je to také místo, kde se včera při natáčení našeho týmu zvedla vichřice, a kde lidé činili pokání z modlářství a odstranili podobiznu krokodýla.

Po mém kázání odevzdala svůj život Ježíši vyhlášená šamanka. Následně přinesla pytel plný „juju“ a několik dalších pokrývek, které se používaly k čarodějnickým rituálům, a vhodila je do našich hořících sudů! Postavila se před shromážděný zástup a veřejně vyznala svou víru v Krista a řekla, že mu bude sloužit „na věky věků“.

Po modlitbách nad zástupem, aby lidé přijali naplnění Duchem svatým, jsem předal mikrofon evangelistovi Tyrellovi, aby se modlil za nemocné. Opět, tak jako každý večer a v každém městě, jsme byli svědky okamžitého uzdravení mnoha chromých. Byla mezi nimi i žena, která byla 12 let na vozíku, a dívka, která nemohla chodit a byla němá. Obě byly zcela uzdraveny.

Mezitím na ostatních místech…

V Kabwe…

Evangelistka Evelina Smane vyprávěla příběh muže, který si zlomil nohu, a na kampaň přišel přímo z nemocnice. Jeho noha byla oteklá a čerstvě zasádrovaná. Ještě v rukou držel své nemocniční zprávy, když ho během shromáždění zasáhla Boží moc. Otok splasknul a on začal poskakovat a normálně chodit.

Ve středu přijala modlitbu také žena v Kabwe. Je jí 23 let a od narození byla HIV pozitivní. Ve čtvrtek šla na test, který vyšel jako HIV negativní!

V Solwezi…

Evangelista David Rotaermel prohlásil: „Zažili jsme hmatatelné vylití Ducha svatého… A potom se něco stalo. Ježíš skutečně vkročil na plochu a aniž by někdo něco řekl anebo začala hrát hudba, se začal dít zázrak za zázrakem. Po celé ploše byla hmatatelně cítit Boží bázeň. Bůh se procházel mezi lidmi a činil vše, co potřeboval. Po více než dvacet minut se shromáždění osobně ujal Král králů a v tu chvíli nic nebylo nemožné. Byl to okamžik, který nás navěky poznamenal.“

V Kanyamě…

Žena, která byla přes 30 let hluchá, byla uzdravena, když se za ni modlil evangelista Alejandro Escobar. Vyprávěl: „Vydala své svědectví se slzami v očích a plná radosti z Pána. Zástup šílel radostí.“

A popsal i další příběh: „Po svědectvích se dole pod pódiem nahromadila obrovská hromada berel. Dostali jsme se do bodu, kdy už jsem nemusel berle z pódia házet – lidé to dělali sami. Jedna paní jménem Grace si před rokem a půl vykloubila nohu; měla ji úplně vychýlenou, skoro o 90 stupňů doprava. Pán ji zázračně nohu vrátil zpět na své místo. Po výkřiku: ‚Nenávidím tyhle věci!‘vyhodila berle do vzduchu.“

Autor: Daniel Kolenda Zdroj: CfAN Datum: 29. září 2022 Foto: CfAN

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář