Evangelista Franklin Graham vystoupí na Ukrajině se speciálním velikonočním poselstvím 

Evangelista Franklin Graham se vrátí na Ukrajinu, aby přednesl speciální velikonoční poselství téměř dva měsíce poté, co Rusko napadlo zemi.

„Vracím se na Ukrajinu, abych v neděli kázal velikonoční poselství, které bude vysíláno na Fox News,“ oznámil.

Invaze si vyžádala téměř 1800 mrtvých civilistů a více než 2400 zraněných, uvádí Úřad vysokého komisaře OSN pro lidská práva. Počty mrtvých a zraněných jsou však pravděpodobně mnohonásobně vyšší. Jen v obklíčeném Mariupolu mohou být tisíce mrtvých civilistů.

SOUVISEJÍCÍBývalý viceprezident Pence spolu s evangelikální organizací navštívil ukrajinskou hranici 

Evangelista odcestoval na Ukrajinu začátkem minulého měsíce, protože zde jeho humanitární organizace Samaritan’s Purse zřídila polní nemocnici ve Lvově.

Graham, který je také prezidentem a generálním ředitelem Evangelizační asociace Billyho Grahama, řekl CBN News, že modlitba je pro lid Ukrajiny klíčová.

„Musíme se modlit za lid Ukrajiny,“ řekl CBN News. „Modlitba je věc číslo jedna. Povzbuzuji křesťany, aby se modlili za ty z nás, kteří tam v Ježíšově jménu reagují na potřeby, abychom byli Jeho světlem. Věřím, že uprostřed této krize budeme Jeho svědky.“

Franklin Graham je syn proslulého baptistického kazatele Billa Grahama, který během socialismu navštívil také Československo. Franklin Graham se angažuje v humanitární pomoci po celém světě, ale také vystupuje se zvěstí evangelia. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 13. dubna 2022 Foto: BGEA – Franklin Graham

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář