Herec Will Smith hovořil o vlivu víry na jeho život

Americký herec Will Smith se nedávno v rozhovoru se svým přítelem a producentem Devonem Franklinem podělil o roli, kterou v jeho životě sehrála víra.

Dvojice diskutovala o Smithově novém filmu Král Richard, který vypráví příběh Venus a Sereny Williamsových. Smith hraje roli otce a prvního trenéra slavných tenisových sester Richarda Williamse, který je ve snímku zobrazen jako muž hluboké víry.

SOUVISEJÍCÍDo amerických kin přichází film o životě C. S. Lewise

Franklin se zeptal: „Za těch 25 let, co tě znám, pro každého, kdo ví, že jsi hrál důležitou roli v mém životě, v církvi, je otázka číslo jedna: ‚Je Will mužem víry‘?“

„Nemůžeš se dostat tam, kam jsem se dostal, když nemiluješ Pána, nemůžeš sedět, kde sedím já, dělat to, co dělám, když nemiluješ Pána,“ odpověděl Smith.

Franklin, který je také kazatelem, se dále zeptal Smitha, jak se při hraní své role spojil s vírou rodiny Williamsových.

„Ty a já jsme mluvili o mém vztahu s babičkou,“ pokračoval Smith. Herec hovořil o tom, jak jeho mládí ovlivnil čas strávený v baptistickém sboru ve Filadelfii, který navštěvoval se svou babičkou.

Smith pokračoval: „Takže ten koncept víry a ta síla víry, tady možná zacházím trochu moc hluboko, ale je tu rozdíl. Je tu víra v Boha a pak je tu poznání Boha.“

Víra hraje ve filmu důležitou roli, protože ukazuje, jak Serena a Venus Williamsovy byly vychovány svou matkou jako svědky Jehovovy. Obě tenistky už dříve otevřeně hovořily o své víře a jak je ovlivnila při dosahování tenisových úspěchů.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 25. listopadu 2021 Foto: Wikimedia Commons – Will Smith

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář