Justin Bieber přiznal, že Bůh ho vede těžkým obdobím

Los Angeles – Justin Bieber se minulý týden pochlubil svým novým videem na Instagramu z bohoslužby a přiznal se, že má těžký čas.

„Včera večer jsem zpíval ve sboru. Bůh mě provádí těžkým obdobím. Mít důvěru v Ježíše v těch nejhorších časech je to nejtěžší,“ napsal svým fanouškům na Instagramu. „Ale vždy dokončí to, co začal,“ dodal.

Poděkoval také své partnerce Hailey, která je také křesťankou, že je pro něj oporou. „Chci poděkovat své manželce za to, že je během tohoto období v mém životě tak velkou podporou,“ poznamenal.

Přiznal se, že je náročné radovat ve zkouškách, ale neztratil naději, že nakonec všechno dopadne dobře. Ale je důležité zůstat v tom všem vděční a chválit Boha, protože ať překonáváme cokoliv těžkého, nebude to trvat věčně.

Od doby, kdy se před několika lety znovu vrátil ke křesťanské víře, Bieber často mluví o tom, co pro něj znamená Ježíš. V průběhu loňských Velikonoc poslal zprávu, kde připomínal svým fanouškům na Instagramu, že tento křesťanský svátek není o velikonočních zajíčcích. „Ježíš změnil můj život,“ napsal kanadský zpěvák.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 5, září 2019  Foto: Instagram – Bieber s manželkou Hailey

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář