Kanye West vedl tisícovku lidí k následování Krista

Populární zpěvák Kanye West kázal v neděli v Baton Rouge v Louisianě. Bohoslužba proběhla ve sboru Bethany, jehož pastorem je Jonathan Stockstill.

Ke konci setkání Kanye West dal výzvu těm, kteří chtějí přijmout Krista do svého života, aby vyšli dopředu k modlitbám. Na Instagramu byl sdílený příspěvek z této akce, kde je vidět fotku se stovkami lidí, kteří na výzvu zareagovali.

„V davu 6 000 lidí ze všech sociálních vrstev, všech věkových kategorií a všech ras, jsme byli svědky, jak více než 1 000 lidí reagovalo na evangelium zvednutím rukou, aby přijali Ježíše za svého Pána a Spasitele!“ bylo napsáno v textu přiloženém k fotografiím.

„Stáli jsme v úctě nad Božím vykupitelským dílem a mohu upřímně říci, že dnes večer jsem byl svědkem nové vlny PROBUZENÍ.“

V upoutávce na album Jesus is King Kanye West řekl: „Jsme tady, abychom šířili evangelium. Nejsem tu, abych bavil lidi. Jsem evangelista. Takže moje hudba, moje filmy – každá konverzace, všechno, čeho se účastním – je tu proto, abychom zachránili duše, zachránili lidi před věčným zatracením.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 6. listopadu 2019  Foto:

 

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář