Kostely jsou zavřené, ale na kalifornských plážích se křtí tisíce lidí

Na písečných plážích Kalifornie se setkávají stovky lidí, aby se společně modlili a chválili Boha. Každodenní shromáždění při Božím slově vedou manželé Greenovi, kteří přinášejí duchovní probuzení na pláž Huntington Beach v Orange County.

Evangelizace začala v pátek 3. července s cílem sdílet zvěst o Božím království a kvůli velikému zájmu se akce prodloužila do 7. srpna. Myšlenka na evangelizaci na pláži vznikla v roce 2016, když podle CBN News měli Parker a Jessi Greenovi vizi přivést k Bohu tisíce lidí.

Jessi uvedla pro The Christian Post, že Bůh jí v lednu řekl o probuzení, ke kterému letos dojde. Poté, co Jessi měla na dovolené vizi hromadných křtů v Huntington Beach, se manželé z New Yorku přestěhovali do Orange County.

„Přijeli jsme do Kalifornie na dovolenou, a když jsme se modlili, měli jsme vizi tisíců lidí pokřtěných na Huntington Beach.“

„Věřím, že Orange County čeká obrovská sklizeň, na kterém se musíme podílet, a proto se musíme připravit budování sítě lidí následujících Krista,“ dodala. Jessi poznamenala, že Bůh připravuje obrovskou sklizeň, kdy velké množství lidí si najde cestu k víře.

Jak toto hnutí stále roste, k církvi Saturate OC se během posledních několika týdnů připojilo několik místních sborů.  „Lidé přicházeli dopředu, aby činili pokání a poté vnímají Boží přítomnost způsobem, jak nikdy předtím,“ dodala na závěr.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 19. srpna 2020 Foto: Facebook – probuzení v Kalifornii

Tags: ,,

4 Komentáře

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář