Na krušnohorském Horním hradu Hauenštejn se v lednu uskuteční Víkend pro chlapy

Od pátku 19. 1. do neděle 21. 1. 2018 se v prostorách krušnohorského Horního hradu Hauenštejn uskuteční víkendový seminář Víkend pro chlapy 2018 s Kenem Wilsonem. Informuje o tom pozvánka uveřejněná na sociální síti Facebook.

Program semináře zahrnuje biblická vyučování, modlitby, čas pro osobní ztišení, setkání s přáteli a novými lidmi a pěší výlet po okolí. Tématem letošního ročníku akce je Cesta do Emauz.

Místem konání akce je částečně zrekonstruovaný Horní hrad Hauenštejn. Vyučování probíhají v sále hradu, nocleh je zajištěn v hradní noclehárně.

Účastníci Víkendu pro chlapy 2017
Účastníci Víkendu pro chlapy 2017

Výlety po okolí, které se uskutečnily v předchozích ročnících, účastníky zavedly do uranových dolů na Jáchymovsku nebo do Opuštěné osady.

Hlavním vyučujícím je americký pastor Ken Wilson. Ken vystudoval teologii v Dallasu. Působil v týmu křesťanského psychologa a autora Larryho Crabba. Jeho biblická práce inspirovala Crabba při psaní knih Adamovo mlčení a Rozbité sny.

Do Česka jezdí Ken Wilson více než 12 let. Několikrát vystoupil jako hlavní řečník na Konferenci pro muže, pořádané Křesťanskou akademií mladých (KAM) a na konferencích pořádaných Asociací pro dialog křesťanství a psychologie (ADKP). V současnosti Ken působí jako hlavní pastor evangelikálního sboru Fellowship Bible Church v Conway (Arkansas, USA).

Inzerce

Poplatek za celý víkend činí 790 Kč. V poplatku je zahrnuta strava a ubytování. Pro získání dalších informací mohou zájemci využít kontaktní údaje na organizátory: Michal Stanislav, email: stanislav.michal@gmail.com. Registrovat se je možné přes online formulář. Kapacita semináře je omezena.

Tisková zpráva

Videopozvánka na Víkend pro chlapy 2018

Tags: ,,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář