Life.Church už 25 let zasahuje svou prací miliony křesťanů po celém světě

Svou službu začali v garáži ve městě Oklahoma v roce 1996. Nyní je Life.Church díky využívání moderních technologií známý po celém světě. Tento měsíc slaví síť evangelikálních sborů 25 let od svého založení.

„Když jsme s manželkou Amy založili Life.Church, cítili jsme se být povoláni, abychom vytvořili prostor, kam by lidé mohli přijít a zažívat Ježíšovu lásku, která mění životy,“ cituje zakladatele Craiga Groeschela portál Premier. „Bůh během prvních 25 let udělal ještě víc, než jsme si dokázali představit. Naše víra narostla a my ještě více než kdy jindy máme vášeň pokračovat v oslovování lidí po celém světě s dobrou zprávou evangelia.“

Nedenominační hnutí Life.Church zaznamenalo v posledním čtvrtstoletí dramatický růst a momentálně působí na 36 místech v 11 státech světa. Díky spuštění platforem Life.Church Online a biblické aplikace YouVersion je v kontaktu v křesťanskými komunitami po celém světě.

V současné době nabízí Life.Church Online 90 bohoslužeb týdně.  Biblická aplikace  YouVersion, která byla spuštěna v pouhých dvou jazycích, nyní poskytuje Bibli v 1 500 jazycích a zaznamenala více než 450 milionů stažení po celém světě. 

Life.Church aktuálně spolupracuje s více než 900 dobrovolníky v 50 zemích, kteří pomáhají při online modlitbách a pastoraci. „Moderní technologie nám umožňuje činit učedníky způsoby, které v minulosti nebyly možné. S těmito nástroji jsme schopni digitálně zasáhnout lidi, kteří by nikdy nemohli projít dveřmi fyzického kostela,“ řekl pastor Bobby Gruenewald z Life.Church, který je také zakladatelem YouVersion. „Jako církev využíváme každý nástroj, který máme v dispozici, k šíření Boží pravdy a lásky po celé planetě,“ dodal.  

Představitelé církve hovoří o postoji štědrosti jako o základním kameni své služby. Denominace zpřístupnila a rozdala miliony bezplatných nástrojů pro službu, které pomáhají vedoucím v církvi. Kromě toho Life.Church poskytla více než 40 milionů dolarů 80 místním a globálním neziskovým organizacím.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 14. ledna 2021 Foto: screenshot YouTube – Craig Groeschel

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář