Na záchraně unesené Američanky a její dcery se podílela křesťanská bezpečnostní organizace 

Křesťanská bezpečnostní společnost Concilium Inc. se sídlem v Kansas City spolupracovala s americkým ministerstvem zahraničí a dalšími americkými orgány, aby zajistila propuštění zdravotní sestry Alix Dorsainvilové z New Hampshire a její dcery, které byly 27. července uneseny z areálu křesťanské vzdělávací organizace El Roi nedaleko Port-au-Prince na Haiti.

„Během této těžké zkoušky Bůh prokázal svou milující laskavost prostřednictvím partnerů a zdrojů ze soukromého i veřejného sektoru, kteří nám pomohli tuto krizi zvládnout. Globální křesťanská a bezpečnostní společnost Concilium Inc. nám poskytla krizové konzultanty, jejichž zásadní vedení a podpora nás vedly každým krokem v procesu záchrany,“ uvedla podle Christian Post ve čtvrtek v prohlášení organizace El Roi Haiti.

SOUVISEJÍCÍ„Chválíme Boha za vyslyšené modlitby.“ Unesená zdravotní sestra a její dcera jsou na svobodě

„Bůh nám také poslal klíčové zástupce amerických orgánů činných v trestním řízení a ministerstva zahraničí, kteří v zákulisí neúnavně pracovali na podpoře Alix a její rodiny. Prostřednictvím těchto partnerů a zdrojů se Pán ukázal jako svatý, věrný, přítomný, spravedlivý, milosrdný, vševědoucí, milující, dobrý a chvályhodný.“

Organizace uvedla, že Alix Dorsainvilová, která je manželkou zakladatele El Roi Haiti a absolventa Liberty University Sandra Dorsainvila, byla v úterý propuštěna haitskými gangem „zdravá a nezraněná“.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 15. srpna 2023 Foto: El Roi – Alexis Dorsinvilová

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář