Nevyléčitelný nádor zmizel z mozku dívky poté, co se věřící modlili za zázrak

Texas – Je tomu téměř šest měsíců, co byla jedenáctileté dívce z Texasu diagnostikován nevylečitelný nádor na mozku. Teď lékaři nemohou najít žádné stopy po nemoci poté, co se její rodina a přátelé modlili za zázrak. A nyní všichni děkují Bohu za jeho požehnání.

Dr. Virginia Harrodová z dětského zdravotního střediska podle Christian Post uvedla, že tento typ rakoviny je vzácný a agresivní. „Je to velmi vzácné, ale zničující onemocnění. Máte sníženou schopnost polykat, někdy ztrátu zraku, sníženou schopnost mluvit, případně potíže s dýcháním,“ řekla.

Lékařka vysvětlila, že jedenáctiletá pacientka prošla týdny léčby, ale neočekávalo se, že nádor zmizí. Jeji zotavení je „neuvěřitelné,“ potvrdila.

„Když jsem poprvé viděl výsledky jejího vyšetření, bylo to opravdu neuvěřitelné,“ řekla Harrodová. „Nádor nebyl při vyšetření nalezen, což je opravdu neobvyklé.“ V případě pochybností o počáteční diagnóze otec pacientky uvedl, že nemoc byla potvrzena odborníky v několika různých nemocnicích.

Zatímco lékaři navrhli léčbu ozařováním, členové církve, kde rodina žije, se rozhodli modlit za zázrak.

„Její diagnóza se dotkla srdce celé naší komunity. Šli jsme na kolena s povoláním k bitvě s tím, že zaklepeme na nebeskou bránu s vírou a modlitbami. Víme, že náš Bůh dělá zázraky!“ uvedli členové vytvořené facebookové skupiny pro její podporu.

A v pondělí, jak se rozšířila zpráva o neočekávaném uzdravení, členové skupiny dali Bohu veškerou chválu a poděkovali všem, kdo se modlili. „Všichni chvalte a děkujte našemu úžasnému Bohu! Rok 2018 vejde do historické knihy jako rok, kdy nám Bůh dovolil, abychom byli svědkem zázraku života!“

Lékaři v současné době dívčin stav monitorují a jako preventivní opatření ji podrobí imunoterapii.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi podílet?

 

-mn-  Foto: Facebook, Roxli Dossová

Tags: ,,

1 Komentář

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář