Passion Music: Vidíme povstávat novou generaci s vášní pro Krista

Muzikant Brett Younker řekl, že se k němu a Passion Music připojily tisíce mladých lidí, aby uctívali Ježíše navzdory nárůstu „dekonstrukce“, ke které došlo během pandemie.

Passion Music nedávno vydali novou desku s názvem Burn Bright. Kapela svůj nový projekt představila během akce s názvem Passion 2022, které se každoročně účastní tisíce mladých lidí z celých Spojených států.  

SOUVISEJÍCÍPíseň In Jesus Name se stala virální na platformě TikTok a má miliony zhlédnutí  

„Vždycky chceme mladým lidem pomoci pochopit, že na vašem životě může záležet, pokud žijete pro něco většího, než jste vy sami, že můžete žít pro slávu Boží,“ řekl Younker pro The Christian Post.

Kapela je přesvědčena, že Kristovo poselství se musí šířit dál, navzdory tomu, že některé významné osobnosti se veřejně zřekly své víry. 

SOUVISEJÍCÍFestival UNITED uveřejnil jména prvních vystupujících

Průzkum společnosti Gallup z roku 2021 ukázal, že méně než 50 % Američanů patří k nějaké církvi nebo náboženské organizaci. Američané opouštějící oficiální struktury církve a připojují se k rostoucí demografické skupině známé jako „bez církevní příslušnosti“. Jedná se o lidi, kteří neztratili víru v Boha, ale neúčastní se náboženského života v kongregaci. 

Existují však lidé, kteří povstávají, aby šířili evangelium, a Younker tvrdí, že nová deska je povzbuzením pro ty, kteří se stále pevně drží víry.

„Mě osobně to neznepokojuje. Nebojím se o církev, protože Bůh církev miluje, je to Boží nápad, jak spasit svět a já se o to opírám a věřím tomu. Nerozumím veškeré té nejistotě ve světě a tomu, co se děje, ale věřím, že když Ježíš říká v Matouši: ‚Ty jsi světlo světa, město stojící na kopci‘, tak září skrz církev i v těžkých časech,“ konstatoval muzikant. 

Younker uvedl, co pro něj jako věřícího znamená „vášeň“.„Dokážu projít útrapami tohoto světa, mohu projít zlomenosti tohoto světa, protože jsem viděl něco mnohem většího a viděl jsem někoho, kdo je lepší a silnější,“ řekl pro americké křesťanské noviny. „Myslím si, že vášeň je, že se naše srdce nespokojí, naše životy se nespokojí s něčím, co je menší než ta největší věc na světě.“

„PassionMusic jsou to lidé, kteří jsou do Ježíše tak zamilovaní, že jsou ochotni dát to všechno za Něho,“ uzavřel pro CP americký křesťanský muzikant. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 6. března 2022 Foto: screenshot YouTube – Passion Music

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář