Píseň In Jesus Name se stala virální na platformě TikTok a má miliony zhlédnutí  

Život Katy Nichole se změnil poté, co se video k jejímu debutovému singlu In Jesus Name (God of Possible) stalo virálním na platformě TikTok a má více než 80 milionů zhlédnutí.

Nichole nedávno podepsala spolupráci s křesťanskou hudební společností Centricity Music poté, co byla objevena na sociálních sítích. Zdá se, že spolupráce přináší ovoce, protože její píseň se stala hitem.

Portál Christian Post informuje, že americký křesťanský rozhlasový gigant K-Love začal skladbu streamovat na své platformě předtím, než byla podepsána smlouva mezi zpěvačkou a hudební agenturou, což K-Love udělala poprvé ve své 40leté historii.

Singl byl napsán během pandemie a pro zpěvačku, která procházela vlastními zdravotními problémy, má osobní význam. Slova její písně slouží jako odvážné prohlášení o neochvějné víře v Boží schopnost uzdravovat a v sílu modlitby.

Nichole byla totiž diagnostikována skolióza. Po operaci páteře trpěla mladá zpěvačka, která od svých 14 let zpívá v kostele, depresemi a kvůli bolesti byla upoutána na lůžko. 

„Když jsem vyšla z ordinace, tak oblak deprese byl pryč. V tu chvíli jsem potkal Pána,“ vzpomínal Nichole rozhovoru s The Christian Post. „Když jsem po operaci dostala rentgen, moje páteř byla ve skutečnosti rovnější, než když v ní byly kovové části. Takže když říkám, že Bůh může dělat zázraky, myslím to vážně, protože jsem to viděla.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 25. února 2022 Foto:

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář