Probuzenecké shromáždění v Kentucky přilákalo 3 500 lidí

Na akci, která se konala v Kentucky krátce po skončení nepřetržitých bohoslužeb na Asburyho univerzitě, se sešlo přibližně 3 500 lidí a organizátoři plánují na tento úspěch navázat.

Křesťanská organizace Pulse, zaměřená na teenagery se sídlem v Minneapolis, v jejímž čele stojí evangelista Nick Hall, uspořádala v Lexingtonu probuzenecké shromáždění. 

Podle mluvčího Pulse, kterého kontaktoval portál The Christian Post, se shromáždění, které trvalo od 14 do 23 hodin, zúčastnilo přibližně 3 500 lidí.

SOUVISEJÍCÍ„Duchu svatý učiň v našem středu něco nového,“ modlil se.  Jeho kázání spustilo probuzení v Asbury

„Byla to fenomenální událost, která spojila komunitu na jedno odpoledne a večer. Byli jsme ohromeni tím, jak Duch svatý pracoval a jak se díky naději evangelia měnily životy lidí,“ vysvětlil.

Akce v Lexingtonu proběhla nedlouho poté, co organizace Pulse absolvovala turné po několika kampusech, při němž se konaly mládežnické bohoslužby. Další velkou plánovanou akcí bude Fill The Stadium (FTS), která je naplánována na sobotu 29. dubna na Gaylord Memorial Stadium na Oklahomské univerzitě.

„Probuzení se šíří a my chceme být součástí toho, co Bůh dělá po celém světě. Jak řekl Nick Hall, když vidíte, že se hýbe vítr, je rozhodující odhodit prodej a následovat Pánovo vedení,“ uvedl mluvčí.

„Doufáme, že lidé zažijí více Ježíše. Doufáme, že ho prostřednictvím evangelia poprvé najdou. Doufáme, že si probuzení odnesou domů a že se rozšíří po celém světě.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 27. března 2023 Foto: Pulse – probuzenecké shromáždění

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář