Tisíce fanoušků MS v Kataru se obrátilo ke Kristu, tvrdí pastor a bývalý profesionální fotbalista

Bývalý profesionální fotbalista, který se stal pastorem, spustil digitální misii, aby prostřednictvím tohoto nástroje oslovil fanoušky mistrovství světa evangeliem.

Jesse Bradley, kazatel ze sboru Grace Community Church ve státě Washington, řekl v pořadu CBN Faithwire, že od zahájení svého projektu viděl tisíce fotbalových fanoušků, kteří přijali Krista.

„Jsme schopni vytvářet obsah, v němž sdílíme evangelium. Sdílím svůj příběh a lidé se rozhodují následovat Ježíše,“ řekl. „Oslovujeme miliony lidí. Vidíme, že více než 18 000 z nich již učinilo rozhodnutí pro Krista.“

SOUVISEJÍCÍFrancouzský fotbalista Olivier Giroud: Hospodin je můj pastýř, nebudu mít nedostatku

Nejde jen o ta učiněná rozhodnutí. Projekt má také prvek učednictví. Bradley spolupracuje se společností Global Media Outreach, která využívá technologie k šíření evangelia, aby zajistila spojení lidí s křesťanským společenstvím.

„Oni … to sledují a my těmto lidem pomáháme najít církev,“ řekl americké křesťanské televizi. „Nejde tedy jen o rozhodnutí, ale také o učednictví.“

Bradley řekl, že ohromující výsledky kampaně svědčí o „obrovském hladu po Bohu, po naději, po víře, po Ježíši“. Zájem je podle něj vysoký.

Proto Bradley a jeho tým vyprávějí jeho příběh a využívají jeho svědectví, aby jedinečným způsobem propojili zájem o fotbal a o Ježíše.

Videa o délce necelých 60 sekund hovoří o mistrovství světa ve fotbale a poté se věnují Bradleyho příběhu. 

Co se týče reakcí na poselství evangelia, Bradley je velmi povzbuzen. „Je to tak naplňující,“ poznamenal pro CBN. „Ve službě jsem už dvacet let a nikdy jsme neviděli tolik ovoce jako v posledních dvou letech,“ dodal. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 22. prosince 2022 Foto: Wikimedia Commons – ilustrační

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář