Tisíce lidí reagovalo na výzvu k přijetí Krista během evangelizačního turné Franklina Grahama

Tisíce lidí reagovalo na výzvu k přijetí Krista během 14denního turné s názvem „Bůh tě miluje,“ kterou vedl Franklin Graham.

Syn proslulého evangelisty Billyho Grahama zavítal do osmi amerických měst, kde se prohlašovalo evangelium. Více než 56 000 lidí se zúčastnilo bezplatných venkovních akcí. Turné procházelo městy nacházejícími se při slavné dálnici Route 66, přičemž první setkání bylo v Chicagu a poslední v Los Angeles. Billy Gragam Evangelistic Association uvedla pro Christian Post, že více než 5 000 lidí se rozhodlo pro přijetí Ježíše Krista.

„Před dvěma týdny jsme zahájili kampaň Bůh tě miluje při dálnici Route 66, abychom sdíleli poselství naděje v 8 městech po celé Americe,“ napsal na sociální síti Graham, který také vede humanitární organizaci Samaritan’s Purse.

SOUVISEJÍCÍStudie: Evangelizace bude v post-pandemické době hrát klíčovou roli

„A dnes večer jsem při poslední zastávce v San Bernardinu řekl lidem, že nikomu nenabízím náboženství, protože náboženství nemůže zachránit duši před peklem – to může udělat jen Ježíš Kristus. Děkuji Bohu za všechny, kteří odpověděli na pozvání přijít v pokání ke Kristu a vložit svou důvěru v Něj.“  

Newsletter Křesťan dnes – týdenní přehled nejdůležitějších zpráv

Devětašedesátiletý evangelista, který od roku 1989 sdílel evangelium na téměř 200 evangelizačních akcích po celém světě, citoval Efezským 2, 8–9: Milostí tedy jste spaseni skrze víru. Spasení není z vás, je to Boží dar; není z vašich skutků, takže se nikdo nemůže chlubit.

Do kampaně se zapojili věřící z více než 1400 sborů v osmi městech, aby návštěvníkům pomohli přinést naději a povzbuzení. Zapojené sbory budou údajně kontaktovat osoby, které reagovaly na přijetí Krista.

„Doba se mění, kultura se mění, ale potřeba lidí mít vztah s Bohem prostřednictvím Jeho Syna, Ježíše Krista, se nemění,“ poznamenal dále Graham. „Se všemi těmi špatnými zprávami, které jsou kolem nás, lidé potřebují naději. Chci, aby lidé na Route 66 – a zbytek tohoto národa – věděli, že je Bůh miluje.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 8. října 2021 Foto: BGEA – Franklin Graham

https://www.christianpost.com/news/thousands-make-decisions-for-christ-during-franklin-graham-tour.html

Tags: ,,,,,,

2 Komentáře

    • Plně s Vámi souhlasím. Věřím, že tento evangelista ještě nezapomněl, co je to „evangelium pokání“ a nezvěstuje nějaké duchovní atrakce. Jen se obávám, že přesně tohle se nebude líbit kovidistům a vymyslí nějaké obstrukce.

      Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář