V Bratislavě začala fungovat modlitební místnost 24-7

Bratislava – Skupina křesťanů v Bratislavě se rozhodla spustit projekt modlitební místnosti s názvem Modlitební dům Elaion, který je otevřen 24-7 pro všechny věřící bez rozdílu denominace. Řecké slovo elaion znamená olej.

„Nositelem myšlenky a i výkonným orgánem je rada modlitebního domu. Jsme v ní čtyři laici, kterým tato věc leží na srdci a dva bratislavští pastoři Michal Kevický a Vladimír Žák,“ uvedl pro Křesťan dnes Martin Straka, jeden z organizátorů.

„Už roky existuje v Bratislavě mnoho společenství, která se spolu modlí. Na začátku roku 2018 se setkali lidé, kterým leží myšlenka modlitebního domu na srdci a shodli se, že by rádi měli společný dům modlitby v Bratislavě a pozvali do této iniciativy všechny křesťany, kteří se chtějí spolu modlit k Bohu Otci skrze Ježíše Krista v Duchu svatém bez ohledu na denominaci, z níž pocházejí,“ uvádí se na stránce Elaion house, kde je možné získat další informace.

Organizátoři projektu věří, že Bůh touží požehnat práci, kde se křesťané sjednotí s touhou přinášet své modlitební žádosti. Cílem je, aby Boží uzdravení přišlo nejen do Bratislavy, ale do celého národa.

Na stránce je možné se zaregistrovat na konkrétní hodinu a přijít se modlit či chválit. Portál nabízí i náměty pro zájemce, jak mohou využít rezervovaný čas a za co se mohou modlit.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 10. ledna 2020  Foto: elaionhouse.org

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář