V České republice proběhne Celonárodní čtení Bible

Praha – V České republice proběhne Celonárodní čtení Bible. Každoročně se akce účastní desítky měst během období Velikonoc. Hlavním cílem projektu je upozornit co nejvíce našich spoluobčanů na Bibli a její nadčasové poselství.

Organizátoři akce se rozhodli kvůli stavu nouze, kdy veřejné akce nejsou povoleny, Celonárodní čtení Bible přesunout do online prostoru.

Boží slovo není v karanténě! 😇📖Celonárodní čtení Bible se koná i letos, a to online přímo z Vašich domovů. 👩‍💻🙏 Chystáme pro Vás další informace. Sledujte nás na facebooku i na našich webových stránkách. Těšíme se! 😊👉 https://ctenibible.cz

Zveřejnil(a) Celonárodní čtení Bible dne Čtvrtek 26. března 2020

„Dalším z cílů je vzbudit zájem o společenský a kulturní význam hodnot Bible. Celonárodní čtení Bible prezentuje Písmo jako součást kulturního života obyvatel a poukazu­je také na jeho společenskou hodnotu ve formě morál­ních a etických základů moderní společnosti,“ uvádí se na stránce projektu.

Autoři projektu zvou křesťany po celé republice, aby dle svého zvážení byli kreativní a seznamovali se s texty Bible či už samotným čtením, v rozhovorech, hudbou či uměním.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 29. března 2020  Foto: Facebook – Čtení Bible

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář