Video: Křesťané a zdravotníci po celé Americe se modlí za Boží ochranu

Křesťané po celé Americe se scházejí, aby se modlili a podpořili zdravotníky, kteří každý den riskují své životy, aby sloužili nemocným.

Řada lidí se podle CBN News shromáždila před nemocnicemi v Albany a Georgii, aby se modlili za ochranu pro muže a ženy, kteří pracují v nemocnicích. Ve svých vozidlech se zúčastnili modlitební vigilie, aby vyprošovali Boží milosrdenství.

Thank You Poinciana

Thank you Poinciana for this amazing encouragement tonight. Even though you weren’t physically inside our facility, your spirit and positive energy were. We are on this journey together. We love this community and above all else, we are committed to the care and improvement of human life.

Zveřejnil(a) Poinciana Medical Center dne Neděle 29. března 2020

Desítky různých vozidel zaparkovaly před nemocnici v Kissimmee na Floridě, kde blikáním světly se jejich řidiči snažili vyjádřit podporu nemocničnímu personálu.

Alexander City coming together at Russell Medical Center with lights flashing to pray together in the parking lot for all the medical staff taking care of those in need. Peace be with all of them and all of you!!

Zveřejnil(a) Bill Nix dne Neděle 29. března 2020

Auta a kamiony se sjely kolem zdravotnického střediska v Alabamě, kde se lidé modlili za Boží ochranu všech, kteří byli zasaženi koronavirem.

Spousta aut zaparkovala před jednou z nemocnic, kde hraje populární křesťanská píseň „Awesome God“, aby povzbudila zdravotnický personál uvnitř. Modlitby neprobíhají jen mimo všechny tyto nemocnice, ale také uvnitř, kde několik videí ukazuje, jak se personál modlí ve svých maskách.

LOOK WHAT THEY DO FOR THE PATIENTS!

A TEAM OF DOCTORS TURN TO JESUS BECAUSE HE IS THE BEST DOCTOR! THEY WORSHIP & THEN PRAY FOR THEIR PATIENTS! CAN I GET AN AMEN?!

Zveřejnil(a) NAME above all names dne Pondělí 30. března 2020

Lékaři oblečeni ve svých pláštích a maskách, poslouchají hudbu uvnitř nemocnice a modlí se za své pacienty. Další video ukazuje, jak se lékaři a sestry na kolenou modlí za Boží uzdravení.

DOCTORS & NURSES PRAYING!

THEY TURN TO JESUS BECAUSE THEY KNOW HES THE BEST DOCTOR! CAN I GET AN AMEN?!

Zveřejnil(a) NAME above all names dne Sobota 28. března 2020

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 5. dubna 2020 Foto: Facebook

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář