Brian Houston obvinil Hillsong Church, že se stává „chladným a bezcitným“ 

Bývalý vůdce Hillsongu Brian Houston na sociální síti obvinil megacírkev, že „ztrácí svou duši“.

Houston odstoupil ze své role globálního pastora po dvou obviněních z nevhodného chování vůči ženám. Nyní obviňuje církev z toho, že je po jeho odchodu „chladná a bezcitná“ vůči jeho manželce Bobbie Houstonové.

Křesťanský portál Premier informuje, že otec tří dětí sdílel textovou zprávu mezi svou ženou a členem správní rady Hillsong Church, ve které informovali Bobbie, že ji brzy udělají „nadbytečnou“.

SOUVISEJÍCÍ„Je mi to velmi líto,“ napsal Houston a přiznal, že nezvládal tlak okolí 

Brian Houston sdílel snímek obrazovky na svém Instagramu. Popisek říká: „Po 39 letech příkladné služby a mimořádné věrnosti a plodnosti, toto je sdělení, které Bobbie obdržela od správní rady Hillsong Church. Protože se sama nevzdala své pozice, byla propuštěna (s okamžitou platností). 

„Toto se stalo pouhé tři týdny poté, co organizovala svůj 26. ročník Color Conferences (celkem 118 konferencí po celém světě.)

„Neúnavně sloužila Bohu a sloužila lidem, když se mnou čtyři desetiletí stála ve vedení Hillsong Church, věrná v dobrých i těžkých časech.

„A my se máme chovat tak, že je všechno v pořádku. To není! Naše krásná církev ztrácí duši.“

Poté, co se objevily zprávy o údajných Houstonových selháních, sdílel emotivní prohlášení, ve kterém se veřejně omluvil své ženě. „Drtí mě, když vidím, jak všem těm, kteří jsou mi nejdražší, tyto věci lámou srdce.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 11. dubna 2022 Foto: Hillsong – Brian Houston a Bobbie

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář