Byla to největší evangelizační události, jakou jsme kdy zažili, říká Nick Hall

Nick Hall je zakladatelem evangelizačního hnutí Pulse a také vede televizní program s názvem Bible v karanténě. Jeho hnutí zaznamenalo více než 117 000 nových vyznání víry v Krista ve více než stovce národů ve čtyřiceti třech jazycích.

Speciální bohoslužby na Velký pátek se účastnili Max Lucado, Lauren Daigle, Michael W. Smith a trenér amerického fotbal Tony Dungy. Senátoři James Lankford a Tim Scott a také herečka a evangelistka Priscilla Shirerová a zpěvák Lecrae sdíleli svá svědectví o víře v Boha již dříve v rámci příprav na Velikonoce.

Hall řekl pro Fox News: „Byla to největší evangelizační událost, jakou jsme kdy zažili,“ a věří, že pravděpodobně došlo k mnohem více konverzím ke Kristu, než které byly nahlášeny.

Poznamenal: „Dveře do našich církevních budov byly zavřeny, ale církev nezůstala zavřená. Prožíváme velké obrození v době karantény a myslím si, že Bůh teprve začíná jednat.“

Je zřejmé, že tato událost se stala jedním ze způsobů, jak Bůh použil tuto tragickou pandemii k tomu, aby přivedl lidi k sobě.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 1. května 2020  Foto: Facebook – Nick Hall

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář