Hráč vítězného týmu Los Angeles Rams: Bůh mi to zjevil ve vizi  

Fotbalista Los Angeles Rams Cooper Kupp završil úspěšnou a rekordní sezónu vítězstvím v Super Bowlu a byl také jmenován nejužitečnějším hráčem zápasu.

Kupp v neděli večer poté, co jeho tým porazil Cincinnati Bengals 23:20, řekl, že věří, že mu Bůh v roce 2019 dal vizi poté, co Rams prohráli s Boston Patriots. Bůh mu měl ve vizi ukázat, že jeho tým se dostane do finále a on dostane cenu MVP určenou pro nejužitečnějšího hráče zápasu. 

„Nevím, co to bylo, byla to jen tato vize, kterou mi Bůh zjevil, že se opět dostane do Super Bowlu a vyhrajeme ho,“ řekl fotbalista podle Charisma News. „A nějak – nějak jsem se chystal odejít ze hřiště jako nejužitečnější hráčzápasu.“

SOUVISEJÍCÍFotbalisté Premier League se zapojili do charitativní akcie na podporu pronásledovaných křesťanů

Kupp, který se otevřeně hlásí ke křesťanství, uvedl, že tuto vizi sdílel se svou manželkou a s nikým jiným. Dodal také, že každý zápas této sezóny hrál s tímto přesvědčením v koutku své mysli.

„Už to bylo napsáno a já jsem prostě musel hrát uvolněně,“ řekl. „Musel jsem přijmout to, že moje hodnota není v ničem, co se stane na hřišti, ale kvůli mé hodnotě, kterou mám v Bohu, v mém Otci,“ cituje hráče Charisma News. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 16. února 2022 Foto:

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář