Justin Bieber díky Boží lásce překonal závislost na drogách a deprese

Justin Bieber se na sociální síti rozepsal o svých bojích pramenících z hvězdné kariéry, které zahrnovaly braní drog a stavy úzkosti. V tom všem mu však jeho víra v Boha a manželství pomohly k uzdravení.

Na Instagramu se hudební hvězda zamyslela nad tím, jaké to je dosáhnout slávu ve věku 13 let v kombinaci s vyrůstáním v nestabilní rodině a „přístupem k čemukoli, co jsem chtěl.“

„Je těžké ráno vstát z postele se správným postojem, když jste v depresi kvůli své minulosti, práci, povinnostem, své rodině, majetku, vztahům,“ vyznal se Bieber svým fanouškům.

„V průběhu dvou let můj talent postupně narostl a já jsem se stal úspěšným. Celý můj svět se převrátil vzhůru nohama. Šel jsem od třináctiletého chlapce z malého města k celosvětové slávě s miliony fanoušků, kteří říkali, že mě milují a jak jsem skvělý,“ poznamenal ke svému vstupu do showbyznysu v mladém věku.

„Nikdy jsem nenabyl základy odpovědnosti,“ vysvětlil. „Tehdy mi bylo 18 let a žil jsem bez znalosti života v reálném světě, s miliony dolarů a přístupem ke všemu, co jsem chtěl,“ popsal raketový vzestup kariéry.

„Do svých dvaceti let jsem učinil každé špatné rozhodnutí, na které byste si pomysleli, a šel jsem od jednoho z nejoblíbenějších a zbožňovaných lidí na světě k odsuzovaným a nenáviděným.“ Bieber připustil, že tlaky na jeho osobu ho vedly k užívání těžkých drog.

„Stal jsem se plným zloby, neuctivým vůči ženám,“ napsal. „Měl jsem spoustu peněz, oblečení, auta, ocenění, úspěchy, a přece jsem stále nebyl naplněn,“ vzpomínal si na těžké období. „Trvalo mi roky, než jsem se odrazil od všech těchto chybných rozhodnutí a napravil pokažené vztahy.“

„Naštěstí mi Bůh požehnal neobyčejnými lidmi, kteří mě milují,“ dodal, než promluvil o tom, jak mu jeho manželství pomohlo pohnout se kupředu.

„Nyní procházím nejlepší období mého života. V manželství jsem se naučil trpělivosti, důvěře, laskavosti, pokoře a všem věcem, které z vás dělají dobrého člověka,“ popsal transformaci, která se u něho odehrála.

„Nevzdávejte se a pokračujte v boji, i když je všechno proti vám. Ježíš vás miluje,“ dokončil Bieber. „Buďte laskaví, buďte odvážní a milujte lidi, ne podle svých standardů, ale podle dokonalé Boží lásky.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 18. září 2019  Foto: Instagram

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář