Kanye West před tisíci teenagerů: Patřil jsem ďáblovi, ale Kristus zemřel za mé hříchy

Kanye West sdílel svůj osobní příběh transformace, jak Ježíš radikálně změnil jeho život a zachránil ho před ďáblem. O svém svědectví mluvil během další „nedělní bohoslužby,“ když se svým hudebním sborem vystupuje na různých místech po Spojených státech. Na mládežnické konferenci ve městě Pigeon Forge, stovky teenagerů v reakci na jeho promluvu odevzdalo svůj život Kristu.

„Věřím, že Ježíš zemřel za mé hříchy. Byl čas, kdy jsem patřil ďáblu,“ řekl podle The Chritistian Post West před shromážděním, kde bylo 12 400 studentů. „Znáš dobrou zprávu? Ježíš dokázal zachránit hříšníka, jako jsem já,“ pokračoval za zpěvu stočlenného sboru.

Zpěvákovo svědectví přišlo během konference East Tennessee, kde nechyběl také rap, písně a zvěst evangelia.

Životní cesta Kanye Westa by se dala označit jako jedna velká divoká jízda. Svým nesporným talentem se řadí k nejvýznamnějším popovým hvězdám posledních dvaceti let. V uplynulém roce však nastal nejpřekvapivější obrat v jeho kariéře. Říká o sobě, že se stal znovuzrozeným křesťanem.

Jeho koncerty teď připomínají bohoslužby naplněné evangeliem a jeho právě vydané album se jmenuje Ježíš je král.

Americký rapper v listopadu mluvil v největším sboru v USA, který vede Joel Osteen. West a Osteen na pódiu hovořili o jeho radikální transformaci, rodině a každodenních výzvách.

„Vím, že mě Bůh už dlouho volal, ale ďábel mě dlouho rozptyloval. Když jsem byl na úplném dně, Bůh tam byl se mnou. Inspiroval mě a poslal mi vize,“ řekl West v americkém sboru Lakewood.

Kanye tento rok vzbudil pozornost tím, že se v médiích otevřeně sdílel se svou radikální konverzí ke křesťanství a pomohl k tomuto kroku vést tisíce svých příznivců na akcích po celé Americe.

„Ďábel přijde a udělá vše, co může, aby odvrátil lidi od toho, aby vstoupili do služby Bohu,“ uvedl populární zpěvák. Přiznal se, že před konverzi uctíval boha slávy, protože zábavní průmysl toto myšlení podporuje.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-mn-   Datum: 23. ledna 2020  Foto: Strenght to Stand

 

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář