Lauren Daigle navštívila se zvěstí naděje největší americkou věznici

Washington – Křesťanská zpěvačka Lauren Daigle přinesla vánoční náladu vězňům v zařízení s maximální ostrahou.

Autorka populární písně „You say“ navíc získala 17 000 dolarů na pomoc vězňům ve státní věznici Angola. Jde o největší věznici s maximální ostrahou v USA.

Daigle o své návštěvě informovala fanoušky na sociálních sítích a uvedla, že peníze budou rovnoměrně rozděleny mezi 6 300 vězňů v louisianské věznici a budou použity na nákup oblečení nebo na telefonní hovory s rodinou.

I když se to lidem na svobodě nemusí jevit jako nic mimořádného, pro mnohé vězně jsou tyto věci „luxusem“, vysvětlila zpěvačka. „Vaše štědrost umožní více než 70 000 minut spojení s přáteli, rodinou a blízkými,“ poznamenala.

Během své návštěvy Daigle zazpívala vězňům několik písní a povzbudila je slovy naděje.

Jednou z písní, kterou zazpívala, byl hit „How Can It Be“. Text populární písně vypovídá o zázraku spasení a o vnitřní svobodě, kterou je možno najít jedině v Kristu.

Sdílela s vězni povzbudivé poselství naděje a ujistila je, že Bůh je nikdy neopustí. „Uprostřed bolesti, uprostřed tvých problémů, uprostřed myšlenek, že jsi ten nejhorší, během toho všeho přijde a posadí se vedle tebe,“ řekla ve videoklipu.

„Nemíří prstem, neobviňuje, sedí tam s tebou. Myslím, že proto je nazýván Spasitelem světa“. A dodala: „Není tím, kdo má svět napravit. Je naším Spasitelem, protože přichází, aby nás zachránil, aby nás osvobodil od věcí, které nás zajaly a zotročily. Přichází proto, abychom nezůstali v otroctví. Osvobozuje každé zajaté srdce zdarma.“

-mn-  Datum: 20. prosince 2019  Foto: screenshot YouTube

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář