Nick Vujicic kázal v Bosně evangelium pro tisíce lidí

Sarajevo – Australský evangelista Nick Vujicic ve dnech 26. a 27. října navštívil Bosnu a Hercegovinu, kde kázal evangelium. Zakladatel organizace Life without Limbs navštívil se zvěstí Božího slova města Mostar, Sarajevo a Banja Luku.

„Byl jsem koordinátorem události Sarajevo, ale také jsem se podílel na plánování dalších dvou událostí. Jen jsem ohromen tím, co Bůh za ty dva dny udělal. Měli jsme přibližně 1700 lidí v Mostaru, 1700 v Sarajevu a více než 3 000 v Banja Luce, celkem tedy více než 6 400 lidí, kteří slyšeli Nickovu zvěst,“ uvedl koordinátor akce z organizace Life without Limbs.

Kázání v Banja Luce bylo dokonce vysíláno národní televizní stanicí. Nick sdílel s posluchači svůj osobní příběh a vysvětlil příběh evangelia. Po skončení programu poskytl rozhovor hlavní regionální televizní stanici, kde také poukázal na život Ježíše Krista, který se obětoval pro spásu lidstva.

Do příprav na akci, která přesáhla denominační bariéry, se se v Sarajevu zapojilo 5 církví a 6 křesťanských organizací.

S manželkou a čtyřmi dětmi v současnosti žije v Kalifornii, odkud řídí svou organizaci Life Without Limbs. Na podzim v roce 2017 kázal před stovkami tisíc posluchačů v Kyjevě, což bylo zatím podle Vujičiče jeho největší akcí vůbec. V roce 2012 navštívil světoznámý evangelista Brno, kde kázal ve sboru církve Slova života.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

Autor: -mn-  Datum: 7. listopadu 2019  Foto: Life without Limbs

Tags: ,,,

2 Komentáře

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář