V ulicích, kde zemřel Floyd, se lidé setkávají se zvěstí evangelia

Minneapolis – V ulicích Minneapolis, kde zemřel George Floyd, se hlásá evangelium, a lidé tak můžou najít odpuštění a naději. Již několik týdnů do těchto míst přicházejí věřící a nevěřící, aby chválili, uctívali a vyznávali svou víru v Krista.

Sean Feucht mluvil s pastorem Joshuem Gilesem z Bethel Music o hnutí, které v Minneapolis začalo a o tom, jak lidé odevzdávají svá srdce Bohu. I přes tragickou událost se sem vrátila naděje.

Giles na Facebooku napsal: „Pokřtili jsme lidi, kteří právě byli spaseni v ulicích Minneapolis, kde byl zabit George Floyd. Sláva Bohu.“

„Tato svědectví o spásonosné moci Ježíše Krista jdou do celého světě. Sláva Bohu! Probuzení se šíří!“

Giles poznamenal, že přišel na místo, kde byl zabit Floyd, aby byl součástí pokojných protestů, ale Bůh mu řekl, aby začal organizovat evangelizační mítinky, které povedou k reformaci.

„Po tragédii s Georgem Floydem přišel okamžik, kdy mi během modlitby Duch svatý řekl, že přišel čas k probuzení,“ řekl Feucht. „A tak jsme okamžitě šli do ulic.“

„Věřím, že Bůh přinesl toto duchovní oživení z mnoha důvodů, ale jedním z nich je v vznik reformace, protože probuzení je pouze výchozím bodem. Jakmile prožijeme probuzení, dojde k reformaci a ta způsobí změny.“

Giles vysvětlil, že Bůh pracuje v Minneapolis a také po celém světě. Tragická smrt Floydova způsobila lavinu hněvu, ale také vedla k probuzení.

„Budeme vidět, jak Bůh pracuje po celém světě. Někdy se věci musí prostě zhoršit, než nastane změna k lepšímu. Věřím, že právě to se teď děje,“ uzavřel Giles.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 29. června 2020  Foto: Joshua Giles Ministries/Facebook Screenshot

 

Tags: ,,,,

1 Komentář

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář