Věřící z Early Rain Covenant Church vydávají svědectví členům policie

Čcheng-tu, provincie S‘-čchuan – Jáhen Su Jiale a jeho manželka Čin Nin-čing z Early Rain Covenant Church začali sdílet evangelium s policisty z národní bezpečnosti okresu Čchenng-tu, kteří zůstávají v jejich domě. Policie je nepřetržitě monitoruje od minulého týdne.

Organizace China Aid informuje, že křesťané Čen Bing a jeho manželka Li Siao-feng se minulý týden nastěhovali k jáhnovi Su, protože byli nuceni odejít ze svého domova. Do domu se však násilně nastěhovala také policie, aby odradila Čena  a Li od jejich plánu tam zůstat. Jáhen Su a jeho manželka mají podle China Aid 70 let a všichni čtyři jsou členy pronásledované církve Early Rain Covenant Church, kterou založil vězněný pastor Wang I.

SOUVISEJÍCÍČínská policie provedla razii na církevní společenství a sebrala pět křesťanů

Příležitost trávit čas pod dozorem policie, využili čínští věřící k tomu, aby jim projevovali lásku a hlásali evangelium.

Newsletter Křesťan dnes – týdenní přehled nejdůležitějších zpráv

Policie 5. listopadu nainstalovala do domu dvě kamery. Věřící se jednoho večera společně modlili a plakali, když náhle vešli do bytu policisté, ale jen tiše stáli opodál, dokud věřící svou modlitbu neskončili.

Zakladatel organizace China Aid Bob Fu minulý týden na sociální síti informoval, že pastor Wang I, který je odsouzen devítiletému trestu odnětí svobody, dostal od čínských úřadů povolení se setkat se svou manželkou. Komunistická policie v posledních letech se zaměřila na tvrdé pronásledování členů domácí nelegální církve Early Rain Covenant Church.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 12. listopadu 2021 Foto: Facebook – pastor Wang I

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář