„I když Anna upadla, Bůh ji pozvedl,“ reagoval manžel na nečekanou smrt duchovní anglikánské církve 

Manžel reverendky Anny Matthewsové z Cambridge, jejíž náhlá smrt mnohé šokovala, jí vzdal hold.

V prohlášení, které v neděli sdílel s věřícími v kostele St Bene’t’s, manžel Stephen Matthews uvedl: „Když jsem se ve čtvrtek ve 12:30 účastnil Večeře Páně při bohoslužbě a modlil se za Annu, dostal jsem vizi, která mi byla velkou útěchou: I když Anna upadla, Bůh ji pozvedl,“ informuje portál Premier. 

SOUVISEJÍCÍDan Drápal: Pastor a sebevražda?

„Zářila ve světle vzkříšení, když zranění, které ji přemohlo, odpadlo spolu s jejím tělem. Modlím se tedy k milosrdnému Bohu s nadějí, že byla ušetřena poslední úzkosti a ve smrti byla očištěna a vzkříšena s Kristem a povstala v jeho slávě.“

Během nedělní bohoslužby byla také zveřejněna příčina smrti. V prohlášení na webových stránkách církve se nyní uvádí, že její smrt byla „tragická a náhlá“.

„Nyní jsme schopni potvrdit, že si vzala život. Abychom se dozvěděli více, čekáme na závěry zprávy, která bude následovat po vyšetřování a pátrání, jež potrvá mnoho týdnů.  Dokud se tak nestane, neočekávejte prosím další informace,“ píše britský zpravodajský portál. 

„Uvědomujeme si, že tato další zpráva bude velmi nepříjemná, a stejně jako v případě každého náhlého úmrtí je opravdu důležité mít někoho, s kým si můžete promluvit. Většina lidí nebude potřebovat mluvit s odborníkem, ale pokud máte pocit, že ano, doporučujeme vám, abyste tak učinili,“ pokračovalo prohlášení.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 17. března 2023 Foto: Twitter @AnnaMatthews

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář