Korejka s covidem se po porodu ocitla na pokraji smrti. Děkuje Bohu a lékařům

Berlín – Korejka žijící v Německu byla v 9. měsíci těhotenství, když se její manžel vrátil z rodné Itálie, kde navštívil rodiče. Po pár dnech začali mít oba příznaky přítomnosti viru Covid-19.

S vážným onemocněním porodila zdravého chlapce, ale její tělo bylo oslabeno a v plících se začal šířit koronavirus. Po porodu byla uvedena do umělého spánku, který trval více než měsíc.

Jayoung Lee mluví o zázračném zotavení z Covidu-19 poté, co na jednotce intenzivní péče strávila více než měsíc a ocitla se na pokraji smrti. Dnes děkuje Bohu, přátelům a doktorům a říká, že k jejímu uzdravení došlo díky moci modlitby.

Christian Today informuje, že 9. března porodila svého druhého syna. Kvůli tomu, aby nedocházelo ke šíření infekce, bylo miminko krátce po narození odděleno od rodičů.

Stav matky se po porodu náhle zhoršil, protože její oslabené tělo nedokázalo bojovat s virem. Jejímu manželovi bylo řečeno, aby se připravil na to nejhorší, protože jí selhaly plíce. Lee byla přesunuta na jednotku intenzivní péče a kvůli bolestem byla uvedena do kómatu a na její plíce byla nasazena ventilace.

Po týdnu ventilace však její plíce nereagovaly, protože trpěla těžkým respiračním selháním. Po převozu do jiné nemocnice, byla umístěna na stroj, který pumpuje okysličenou krev mimo tělo, což umožňovalo odpočinek pro srdce a plíce.

V době, kdy lékaři bojovali o její život, křesťané se modlili za uzdravení. Po 48 dnech v kritickém stavu, začala s podporou masky pomalu dýchat sama a 22. května konečně uviděla svého syna, kterého po 75 dnech od porodu mohla držet v náručí.

„Jsem tak vděčná zdravotnickému personálu v nemocnici Charité za to, že se o mě starali s maximální péčí a láskou. Řekla jsem lékařům, že se moji přátelé modlili za mé uzdravení a za lékaře, kteří mě ošetřují. Potvrdili, že modlitby byly úspěšné,“ řekla pro Christian Today Lee.

„Cítím, že jsem byla v temném a hlubokém údolí, ale konečně jsem odtud mohla vyjít díky Boží moci a modlitbám,“ poznamenala.

Ve středu 1. července se Lee po 4 měsících v nemocnici vrátila zpátky ke své rodině.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red-  Datum: 7. července 2020  Foto: Facebook – Jayoung Lee

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář