Mistr světa Tyson Fury pro BBC hovořil o pokání a víře v Boha

Kromě toho, že je známý svými sportovní výkony, hlásí se také k víře Ježíše Krista. A v rozhovoru pro BBC News se Tyson Fury rozhodl neodpovídat na otázky reportéra, namísto toho sdílel zvěst evangelia.

Britský boxer chválí Ježíše po vítězném souboji o titul mistra světa v těžké váze, ve kterém porazil Deontaya Wildera.

Fury využil vysílání BBC ke sdílení Boží lásky se všemi lidmi. Místo aby se bránil před svými kritiky, rozhodl se odpovědět na otázky moderátora jiným způsobem, než se očekávalo.

Když se zeptal na jeho komentáře kolem homosexuality, potratů a pedofilie, Fury odpověděl: „Věř v Pána Ježíše Krista a budeš spasen,“ řekl opakovaně reportérovi BBC.

„Ježíš mě miluje a miluje také vás… a miluje všechny na světě,“ dodal s úsměvem. „Jediné, co musíte udělat, je činit pokání ze svých hříchů a bude vám odpuštěno.“

Když ho na závěr krátkého rozhovoru reportér požádal o vzkaz pro kritiky, Fury řekl: „Ježíš je ten klíč a tou jedinou cestou do nebe.“

Deník SME po jeho vítězství popisuje jeho nelehký vstup do života, když se narodil předčasně v sedmém měsíci a lékaři mu nedávali velké šance na přežití, jeho rodiče přišli o dvě dcery než se narodil jejich syn Fury. Dokonce několikrát upadl do bezvědomí, ale vždy se vrátil zpátky.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 25. únor 2020  Foto: Wikimedia Commons – tyson Fury

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář