Boxerská ikona Manny Pacquaio vyhlásil: Čtěte si Bibli, život je krátký

Filipínský senátor Manny Pacquiao ve věku 41 let v loňském roce úspěšně obhájil svůj titul v boxu, když porazil Adriena Bronera a Keitha Thurmana. Pacquiao připisuje svůj úspěch v ringu Bohu a tvrdé práci.

Ve svých 32 letech byl zvolen do filipínské sněmovny reprezentantů a dodnes je prvním a jediným mistrem světa v osmi divizích, kde vyhrál deset světových titulů. Podle Forbese byl od roku 2013 14. nejoblíbenějším sportovcem na světě.

CBN News informuje, že jako člen filipínského senátu Pacquiao navrhl zákon, který poslední pondělí v lednu vyhlásil za národní den Bible. Lidé ze všech částí společnosti – vláda, podnikatelé a církev – v tento den společně slavili Bibli jako základ křesťanské víry. Při této příležitosti bylo vytištěno 100 000 Biblí, aby byly rozdány do různých sektorů společnosti.

Při této celostátní události Pacquiao sdílel své svědectví a připomněl všem moc Božího slova. Vyzval občany Filipín, aby četli Bibli tak často, jak je to možné. „Různé katastrofy nás nutí si uvědomit, jak jsme křehcí.“

Biskup Efraim Tendero, generální tajemník Světové evangelikální aliance, označil rok 2020 za Rok Bible, a naléhal na 600 milionů křesťanů po celém světě, aby šířili Boží slovo.

Pacquiao dále uvedl: „Bible je jediná kniha, kterou potřebujeme, abychom objevili základní pravdu o tom, jak poznat a chodit s Bohem.“

Zmínil se také ke smrti Kobe Bryanta. „Život je v tomto světě příliš krátký. Ujistěte se tedy, že máte osobní vztah k Bohu a posloucháte Ho,“ řekl podle CBN News a zdůraznil důležitost čtení Božího slova: „Čtěte si Bibli, protože vás povede ke všem pravdám. Bible je příručka k životu, “ dodal.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 4. února 2020  Foto:

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář